uydunetuyelik.com - Uydunet 0850 333 6 126 Bayi Girişi  |  Bayilik Başvuru Formu
 
   
 
  MENÜLER
 
 
»ANASAYFA
 
»UYDUNET
 
»Uydunet Nedir?
Uydunet Başvuru
»Uydunet Tarifeleri
»Uydunet Kampanyaları
»Uydunet voip
 
»KABLO TV
 
»Kablo TV Nedir?
Kablo TV Başvuru
»Kablo TV Tarifeleri
»Kablo TV Kanal Listesi
»Kablo TV Hizmet Alanları
»Kablo TV Kampanyaları
 
»TELEDÜNYA
 
»Teledünya Nedir?
Teledünya Başvuru
»Teledünya Tarifeleri
»Teledünya Kanal Listesi
»Teledünya Kampanyaları
 
»ONLİNE İŞLEMLER
 
»Uydunet Fatura Sorgula
»Uydunet Kota Takibi
»Uydunet Hız Testi
»Kablo TV Borç Sorgula
»Tarife / Paket Değişikliği
»Uydunet Modemler
»Uydunet haber
»Teledünya Haber
 
»UYDUNET FORUM
 
»İLETİŞİM
 

 
TELEDÜNYA NEDİR?
 
AYDA SADECE 9,5 TL'YE DÜNYANIN TELEVİZYONU...


Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz: Dünyanın televizyonu TELEDÜNYA ile...

TELEDÜNYA, Türkiye ve dünyada beğeniyle izlenen çok sayıda televizyon kanalını, üstün görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz bir yayın platformu. Bu platformda, iki paket yer alıyor: Temel Paket ve Sinema Paketi.

Temel Paket'te 56'u yerli, 43'i yabancı, 3'ü Yerel ve 5'i HD olmak üzere toplam 107 kanal yer alıyor. Sinema Paketi'nde ise her ay yerli ve yabancı 200'ün üzerinde film izleyebileceğiniz 3 ayrı sinema kanalı var.

TELEDÜNYA ekonomiktir. 103 kanallı Temel Paket'e ayda sadece 9,5 TL, 3 kanallı Sinema Paketi'ne ayda sadece 7,5 TL, 2 kanallı HD Sinema Paketi'ne ayda sadece 11,5 TL, Full Sinema Paketine ayda sadece 15 TL ödeyerek abone olabilirsiniz.

TELEDÜNYA dijital yayınları Türkiye'nin 21 ilinde izleniyor. Bu iller; Ankara, İstanbul, İzmir, Manisa, Bursa, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Kayseri, Konya, Antalya, Erzurum, Balıkesir (Merkez), Samsun, Denizli, Edirne, Tekirdağ (Merkez), Tekirdağ Çorlu, Yalova ve Zonguldak.

TELEDÜNYA platformundaki kanallar, ailenizle bir arada seyir keyfi yaşayabilmeniz için özenle seçildi. Bu platformda İngiltere, Almanya, İspanya, Japonya, Kore ve Kazakistan'dan yeni televizyon kanalları ile tanışacaksınız.

TELEDÜNYA'da, ulusal ve uluslararası ünlü kanalların yayınları size, HD kalitesi ile ulaşır. HD teknolojisi canlı görüntü, net ses demektir.

TELEDÜNYA çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Kablo TV hattı üzerinden gerçekleştirilir. Bu özellik; hem çanak antenlerin ortaya çıkardığı görüntü kirliliğini, hem de izlediğiniz yayının kötü hava koşullarından etkilenmesini önler.

TELEDÜNYA'yı Kablo TV şebekesine bağlayacağınız SET TOP BOX ile izleyebilirsiniz.

TELEDÜNYA'da hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilir, kablo ve yedek parça gibi malzemelere ücret ödemezsiniz.

TELEDÜNYA için kullandığınız şebeke üzerinden internet hizmeti de alabilirsiniz.

 


Etiketler: teledünya, teledunya, teledünya nedir, Teledünya bir türksat hizmeti olup dijital yayın veren bir platformdur. TELEDÜNYA dijital yayınları Türkiye'nin 21 ilinde izleniyor. Bu iller; Ankara, İstanbul, İzmir, Manisa, Bursa, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Kayseri, Konya, Antalya, Erzurum, Balıkesir (Merkez), Samsun, Denizli, Edirne, Tekirdağ (Merkez), Tekirdağ Çorlu, Yalova ve Zonguldak.,
 
uydunetuyelik.com sitesi bir Turksat çözüm ortağıdır. Bu sitede yer alan tüm ticari markaların isim hakları markaların ticari sahiplerine aittir.