uydunetuyelik.com - Uydunet 0850 333 6 126 Bayi Girişi  |  Bayilik Başvuru Formu
 
   
 
  MENÜLER
 
 
»ANASAYFA
 
»UYDUNET
 
»Uydunet Nedir?
Uydunet Başvuru
»Uydunet Tarifeleri
»Uydunet Kampanyaları
»Uydunet voip
 
»KABLO TV
 
»Kablo TV Nedir?
Kablo TV Başvuru
»Kablo TV Tarifeleri
»Kablo TV Kanal Listesi
»Kablo TV Hizmet Alanları
»Kablo TV Kampanyaları
 
»TELEDÜNYA
 
»Teledünya Nedir?
Teledünya Başvuru
»Teledünya Tarifeleri
»Teledünya Kanal Listesi
»Teledünya Kampanyaları
 
»ONLİNE İŞLEMLER
 
»Uydunet Fatura Sorgula
»Uydunet Kota Takibi
»Uydunet Hız Testi
»Kablo TV Borç Sorgula
»Tarife / Paket Değişikliği
»Uydunet Modemler
»Uydunet haber
»Teledünya Haber
 
»UYDUNET FORUM
 
»İLETİŞİM
 

 
UYDUNET HABER
 

 

Türksat AŞ, kablolu televizyon altyapısı üzerinden verdiği geniş bant internet erişimi uydunet hizmetlerinde 'tatilde internet bizden' kampanyası başlattı.Buna göre 31 Ağustos 2011'e kadar 24 aylık abone olacaklara uydunet 2 ay ücretsiz. Piyasa değeri 175 lira olan kablosuz modem de hediye. Yeni abonelere 'VoIP' hizmeti de verilecek. 24 ay boyunca aylık 10 bin dakika şebeke içi telefon görüşmesi de ücretsiz. ..(ZAMAN) 03/07/2011

Türksat'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, 31 Ağustos 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyaya katılanlara Uydunet hizmeti 2 ay ücretsiz olarak verilecek. Müşterilere aynı zamanda piyasa değeri 175 lira tutarındaki kablosuz modem hediye edilecek.

Kampanyaya katılacaklara “VoIP” hizmeti de sunulacak. 24 ay süresince aylık 10 bin dakika şebeke içi telefon görüşmesi ücretsiz sağlanacak...(HÜRRİYET)


Söz konusu kampanyaya katılacak müşterilerden kurulum ve aktivasyon ücreti de alınmayacak. “Tatilde İnternet Bizden” Kampanyası'ndan faydalanmak isteyenler toplamda 269,74 lira ile 443,74 lira arasında avantaj sağlayacak.

24 ay taahhüt şartına bağlı olan kampanya kapsamında 1 Mbps, 3 Mbps, 5 Mbps ve 10 Mbps sınırsız ve 1 Mbps, 5 Mbps ve 10 Mbps kullandığın kadar öde hız ve tarife kategorileri geçerli olacak.

 

UYDUNET aboneleri, sahip oldukları gerçek internet   erişimini  kendileri kontrol edebildiklecek. Aboneler kullandıkları kadar ödüyor ve en fazla ne kadar ödeyeceklerini de önceden bilebiliyorlar.

Türksat, Uydunet ve Teledünya hizmetlerinde yeni kampanyalarını duyurdu! İşte detaylar...Türksat, Kablo Platformu üzerinden Uydunet ve Teledünya markası ile verdiği hizmetlerde yenibir kampanya başlattı:"Hoşgeldin Uydunet"

15 Şubat 2011 tarihinde başlayan kampanyaya katılmak isteyenlerden 43 TL'lik KabloTV kurulum ücreti ile birlikte, 27,74 TL'lik Uydunet aktivasyon ücreti alınmayacak.

Türksat müşterileri bu kampanya kapsamında ayrıca, 1, 5 ve 10 Megabit hızlarındaki "Kullandığın Kadar Öde" ve 1 Megabit "Sınırsız İnternet" tarifelerindeki hizmetleri bir yıl süre ile %50 indirimle kullanabilecek.

30 Haziran 2011'e kadar devam edecek kampanyadan bireysel müşteriler faydalanabilecek. Kampanya Uydunet altyapı imkânları ile sınırlı olacak.

 

uydunet haber uydunet kampanya 


Etiketler: Basında uydunet, teledünya, kablonet, uydunet haber ve haberleri ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz. Uydunet ile yenilikler güncelemeler, ,
 
uydunetuyelik.com sitesi bir Turksat çözüm ortağıdır. Bu sitede yer alan tüm ticari markaların isim hakları markaların ticari sahiplerine aittir.