uydunetuyelik.com (0507) 744 33 55 // (0332) 236 8 801 Bayi Girişi  |  Bayilik Başvuru Formu
 
   
 
  MENÜLER
 
 
»ANASAYFA
 
»UYDUNET
 
»Uydunet Nedir?
Uydunet Başvuru
»Uydunet Tarifeleri
»Uydunet Kampanyaları
»Uydunet voip
 
»KABLO TV
 
»Kablo TV Nedir?
Kablo TV Başvuru
»Kablo TV Tarifeleri
»Kablo TV Kanal Listesi
»Kablo TV Hizmet Alanları
»Kablo TV Kampanyaları
 
»TELEDÜNYA
 
»Teledünya Nedir?
Teledünya Başvuru
»Teledünya Tarifeleri
»Teledünya Kanal Listesi
»Teledünya Kampanyaları
 
»ONLİNE İŞLEMLER
 
»Uydunet Fatura Sorgula
»Uydunet Kota Takibi
»Uydunet Hız Testi
»Kablo TV Borç Sorgula
»Tarife / Paket Değişikliği
»Uydunet Modemler
»Uydunet haber
»Teledünya Haber
 
»UYDUNET FORUM
 
»İLETİŞİM
 

 
TÜM YORUMLAR
 
göksel cakmak // İstanbul - Avrupa
daha detaylı bilgi almak istiyorum.

yasemin küçükyılmaz // İzmir
1-Ben uydunete abone olmak istiyorum ancak uydunet abonesi olunca kablolu tv kullanma zorunluluğu yok değil mi? çünkü kablolu tvye abone olmak istemiyorum. 2-Ben İzmir Balçova Teleferik mah metin oktay sokakta oturuyorum bildiğim kadarıyla bir alt sokağımızda kablo tv altyapısı var anca bizim sokağımızda yok. Abonelik başvurusu yapmamız durumunda apartmanımıza/sokağımıza kablotv altyapısı getirilir mi? Getirilirse yaklaşık ne kadar ürede getirilir? 3-Bir de uyduneti kablosuz adsl modemleri ile kullanabilirmiyiz yoksa onun ayrıca bir modemimi var?

hasan hüseyin şenses // İstanbul - Avrupa
internet bağlatmak istiyorum bilgi almak

ferda feroğlu // İzmir
sınırsız internete başvurmak istiyorum ama şuan ttnet üyeliğim var. iptal etmeyi düşünüyorum. Öncelikle sizden bilgi almak isterim. Bana ulaşmanızı rica eder gereği için bilginize sunarım.

UĞUR ERDİL // Konya
Evime uydu net bağlatmak istiyorum fakat oturduğum apartmanda uydu net kutusu olmadığından abone olamıyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

fatih başkan // İstanbul - Anadolu
merhaba ben pendik kaynarca mahallesi yunus sokak anadolu 85 sitesinde oturuyorum bu binalarda hizmet sağlıyor musunuz???

SEVGİ TOPRAK // İstanbul - Avrupa
kablolu tv hak.bilgi almak istiyorum

HALUK FIRTINA // İstanbul - Avrupa
efendim muşteri numaram 2046420 ve 1024030608 hizmet nosu ile kablo tv hizmeti uzun yıllar aldım lakin merter deki adresimde eyüp sultana taşınarak 01/01/2010 tarihinden beri yayın seyretmemekteyim. durumu incirli caddesi üzerindeki bayinize anlattım ve bana sözleşme süresinin devam etmesi üzerine bu ödemelerden kurtulamıyacağımı söyledi ve ödemelerime devam edemedim eğer taşındığım semtimde kablo tv olsa idi yayınlarımı seyredecektim olmadı şimdi şahsım hala almadığım bir hizmet için faturalandırılmaktadır. bu nasıl bir durumdur sizden rica ediyorum şahsımın bilgilendirilerek bu haksız gidişin sonlandırılmasını rica ederim... cep telefonuma mesaj geldi hala şahsıma dönmediniz..... lütfen

hüseyin budak // Mersin
merhabalar.. uydunete üye olmak istiyorum. uydunetin superonline ile bir bağlantısı var mı ? teşekkürler.

Ahmet LOCVA // Tekirdağ
Tesisat No:1209932679 T.C. Kimlik No:29336204920 Faturalarımın e-mail adresine gönderilmesini arz ederim.

AYSUN KURT // İstanbul - Avrupa
Ben İstanbul _ Gaziosmanpaşa'da ikamet etmekteyim.Belirttiğim bölgede uydu net mevcutmu? İnternet başvurusunda bulunabilirmiyim? Bilgi verirseniz memnun olutum. Teşekkürler...

Engin Gurşen // İstanbul - Anadolu
Uydunet %2B kablolu tv imkanları ödeme koşulları ve başvurdugum zamanki prosedurlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorum bu kampanyanıza basvurdugumda kurulum suresı nekadardır.ilk ay faturama yansıyacak olan tutar ve sonraki aylarda ödemem gereken tutar nedir.?TESEKKURLER.

engin özdemir // İstanbul - Avrupa
uydunet alana kablo tv bedava konusunda bilgi almak istiyorum

EGE SİSTEM BİLGİSAYAR & GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ // İzmir
bana bir mail gelecekti hakedişlereilgili ve bende cevap gönderectim tam açk adres bilgilerini

cenk büker // İstanbul - Anadolu
Uydunet,kablo tv ve teledünya abonesi olmak üzere bilgi rica ediyorum.

Serkan SEVREN // İstanbul - Anadolu
Merhaba; Çok uzun zamandır TTNET Adsl sınırsız paket kullanıyorum. Gereksiz telefon aboneliğinden, marjinal faydası minimumda internet hizmetinden usanalı uzun zaman oldu. Ödediğim ücret aldığım hizmet ile eşleşmiyor. 8Mb tarife olmasına karşın görebildiğim en yüksek hız 1 Mb! Kablo TV ile birlikte uydunet hizmetinden faydalanmak istiyorum. Konu ile ilgili hiçbir bilgim yok. Sitedeki bilgilendirmeleri okuduğumda bu yeni sorular doğuruyor. İsteklerimi belirttikten sonra direk olarak Kablo TV'de ve Uydunette hedefime ulaşacağım servis ve kampanytalardan öneriler almak istiyorum.

serdar karadağ // İstanbul - Avrupa
kablo tv kampanya hakkında bilgi almak istiyorum

ergün // Gaziantep
acil

Önder Demirci // İzmir
Telefonumun bağlı olduğu semtte Uydu net ya da kablo tv ile ilgili alt yapı mevcut mudur ? Mevcut ise;uydu net e geçmek istiyorum

FUAT VASFİ DOĞAN // İzmir
emlak bankası evlerinde yeni ev aldım.kablo tv ile hd yayınları için tele dünya almak istiyorum.ivedi bilgi alabilirmiyim.

Zafer Süleyman GÜN // İstanbul - Avrupa
Kablosuz internet bağlatmak için bilgi..

handan altan // İstanbul - Anadolu
uydunet aboneliğimle ilgili görüşmek istiyorum.... web sayfanızda ulaşabileceğim herhangi bir numara bulamadım.... lütfen arar mısınız? teşekkürler

hasan kanuncu // Adana
ben hatay iskenderun da oturyorum ancak sizin belirttiğiniz şehir ve ilçeler arasında hatay yok nasıl başvuru yapabiliriz

MUSTAFA İLERİ // Antalya
UYDUNET ABONESİ OLMAK İSTİYORUM. 1 MBPS SINIRSIZ OLARAK MODEM DAHİL TÜM MASRAFLARLA BİRLİKTE AYLIK ÖDEYECEĞİM MİKTARI ÖĞRENMEK İSTİYORUM. TEŞEKKÜRLER.

habip gedik // İstanbul - Avrupa
Sistem hakkında bilgi almak istiyorum

 
 
   
uydunetuyelik.com sitesi bir Turksat çözüm ortağıdır. Bu sitede yer alan tüm ticari markaların isim hakları markaların ticari sahiplerine aittir.